Проекти програм на 2024 рік

1. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту Програми «Соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2024-2025 роки»

2. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області на 2024-2025 роки.

3. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту Програми благоустрою території населених пунктів Степанівської селищної ради на 2024-2025роки.

4. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту Програми підтримки  добровольчого формування №1 Степанівської селищної територіальної громади та підвищення обороноздатності Степанівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

5. Рішення виконавчого комітету Про схвалення  проєкту  Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2024 рік пільговим проїздом.

6. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту Цільової програми охорони навколишнього природного середовища Степанівської селищної ради на 2024 рік.

7. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту  Положення про цільовий фонд Степанівської селищної ради на  2024 рік.

8. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту Програми «Соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2024 рік».

9. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту  Програми  «Підтримки внутрішньо переміщених осіб Степанівської селищної ради на  2024 рік».

10. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту  Програми «Соціальна підтримка захисників і захисниць України Степанівської селищної ради на 2024 рік».

11. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту «Програми надання допомоги дітям з рідкісними (орфанними)  захворюваннями, які проживають на території  Степанівської  територіальної громади на 2024 рік».

12. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проєкту  «Програми надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2024 рік».

13. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проекту Комплексної програми розвитку освіти Степанівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки та її фінансування на 2024 рік.

14. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проекту Програми підтримки та  розвитку культури й мистецтва Степанівської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки та її фінансування на 2024 рік.

15. Рішення виконавчого комітету Про схвалення  проекту Програми  розвитку фізичної культури і спорту Степанівської селищної ради в 2024-2025 роках та її фінансування на 2024 рік.

16. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проекту Програми «Обдарована молодь» на 2024 рік та Положення про призначення грошової винагороди (стипендії селищного голови і премії) обдарованій учнівській молоді та вчителям-наставникам закладів освіти Степанівської селищної територіальної громади.

17. Рішення виконавчого комітету Про схвалення Програми підтримки діяльності об'днань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Степанівської селищної ради на 2024-2025 роки.

18. Рішення виконавчого комітету Про схвалення проекту програми "Підтримка Збройних Сил України" на 2024 рік.