Ставки місцевих податків на 2020 рік

1. Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік - завантажити.

2. Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2020 рік - завантажити.

3. Про встановлення плати за землю на території Степанівської  селищної ради на 2020 рік - завантажити.

4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  Степанівської селищної ради на 2020 рік - завантажити

5. Про встановлення транспортного податку на території  Степанівської селищної ради на 2020 рік - завантажити.

6. Про встановлення туристичного збору на території  Степанівської селищної ради на 2020 рік - завантажити.