Повідомлення про оприлюднення документів

Повідомлення

про оприлюднення проекту  про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Степанівської селищної  ради:

06.07.2018 року.

Розробник –Степанівська селищна рада.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Степанівської селищної ради оприлюднюється проект рішення Степанівської  селищної ради  «Про встановлення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 кв.м. загальної площі нерухомого комунального  майна для фізичних осіб»

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Степанівської селищної ради за адресою: Сумська область, Сумський район, смт. Степанівка, вулиця Центральна, 46, а також на сайті Степанівської селищної ради за електронною адресою: http://stepanivska.gromada.org.ua/

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: 42304, Сумський район, смт. Степанівка, вул. Центральна, 46, Степанівська селищна рада, тел. (0542)699-182, е-mail:  steprada@ukr.net.