Повідомлення про оприлюднення документів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Степанівської селищної ради «Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради на 2020 рік»,  «Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2020 рік» та «Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік»

15.04.2019 року.

Розробник –Степанівська селищна рада.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Степанівської селищної ради оприлюднюються проекти рішень Степанівської  селищної ради  «Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради на 2020 рік»,  «Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2020 рік», «Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради на 2020 рік» та «Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради на 2020 рік».

З текстом проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Степанівської селищної ради за адресою: Сумська область, Сумський район, смт. Степанівка, вулиця Центральна, 5, а також на сайті Степанівської селищної ради: http://stepanivska.gromada.org.ua/

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: 42304, Сумський район, смт. Степанівка, вул. Центральна, 5, Степанівська селищна рада, тел. (0542)778-775, е-mail:  steprada@ukr.net.