Ставки місцевих податків на 2021 рік

!!!!!!!!!!!!!!!!! З 01.01.2021 року до складу Степанівської селищної територіальної громади приєднано Косівщинську сільську раду та Новосуханівські сільську раду, Згідно з розпорядженням КМУ від 12 червня 2020 р. № 723-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Сумської області». Відповідно цього розпорядження діючі ставки податків на території Степанівської селищної ради застосовуються і для приєднаних населених пунктів зазначених сільських рад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення єдиного податку на території Степанівської селищної ради.

2. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення транспортного податку на території Степанівської селищної ради.

3. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення туристичного збору на території Степанівської селищної ради.

4. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Степанівської селищної ради.

5. Рішення сесії Степанівської селищної ради Про встановлення збору за місця паркування транспортних засобів на території Степанівської селищної ради.

6. Рішення сесії Степанівської селищної ради  Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради.