Данська рада у справах біженців / DRC

Дата: 26.07.2024 11:30

«У деяких селах, значно зменшилась кількість посівних площ, скоротилось поголів'я рогатої худоби і, як наслідок, кількість робочих місць», ‒ каже Іван, працівник ГО «Лампа».

В рамках проєкту DRC, ГО «Лампа» доставила 1000 наборів із засобами гігієни та іншими непродовольчими товарами у чотири прикордонні громади на Чернігівщині.

Така підтримка допомагає закривати базові потреби людей у ці непрості часи.

«Отримали все, що треба», ‒ з вдячністю говорить Катерина*, яка нещодавно одержала пакунок. У наборі були господарські товари (теплі ковдри, рушники, постіль), що необхідні у побуті.

Рідне село Катерини на Городнянщині регулярно обстрілюється, а власний будинок був повністю знищений. Тому разом з донькою вона планує жити у сусідньому селі і потребує різносторонньої підтримки.

Така допомога на Чернігівщині надавалась завдяки фінансуванню від Данського агентства міжнародного розвитку.