Подача заявок на грантову програму для мікро- та малих бізнесів

Дата: 30.05.2024 08:37

Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі. Ініціатива спрямована на підтримку економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Підтримка мікро та малого бізнесу фінансується у рамках наступних проєктів:

«Життєздатність+: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.

«Стійкі та інклюзивні громади в Україні», що фінансується Урядом Японії.

«Відродження громад: забезпечення сприятливого економічного та сільськогосподарського середовища в Сумській області», що фінансується Фондом відновлення України.

Учасники матимуть можливість залучити грантове фінансування у розмірі: мікропідприємства — до 7 000 доларів США;

малі підприємства — до 20 000 доларів США.

Гранти підприємства можуть витратити упродовж 4 місяців на:

придбання  спеціалізованого  обладнання,  інструментів,   необхідних   для виробництва/переробки та іншої діяльності компанії;

оренду приміщення (до 3 місяців);

ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів); закупівля сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту).

Участь у грантовій програмі можуть взяти мікро- та малі підприємства, які: зареєстровані в Україні та належать громадянам України;

зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;

розташовані  у    Сумській,   Київській   (окрім   м.    Київ),   Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Львівській та Чернівецькій областях;

готові створити нові робочі місця: мікропідприємства — не менше 1 місця, малі підприємства — не менше 3 місць;

не брали участі у попередніх грантових програмах підтримки від МОМ. Пріоритет надаватиметься підприємствам:

постраждалим від війни/пошкодженим/зруйнованим/переміщеним;

які очолюють жінки/молодь;

діяльність яких сприяє підтримці вразливих верств населення; розташованим у сільській місцевості.

Для участі в конкурсу потрібно заповнити аплікаційну форму до 18:00 23 червня 2024 року.

Ознайомитись з деталями грантової програми можна за посиланням.