ТОВ ЕНЕРА СУМИ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 06.07.2023 10:41

Шановний споживач!

Товариство "ЕНЕРА СУМИ" інформує Вас, що у зв’язку з прийняттям постанови Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) №1126 від 27.06.2023 "Про встановлення граничних цін на ринку "на добу наперед", внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку", починаючи з доби постачання 01.07.2023, в єдиній торговій зоні «ОЕС України» діятимуть нові максимальні та мінімальні рівні граничних цін:

Період доби

"ОЕС України"

Максимальні граничні ціни:

- з 00:00 до 07:00 та з 23:00 до 24:00

3 000,00 грн/МВт·год (без ПДВ)

- з 07:00 до 19:00

5 600,00 грн/МВт·год (без ПДВ)

- з 19:00 до 23:00

7 200,00 грн/МВт·год (без ПДВ)

Мінімальна гранична ціна

10,00 грн/МВт·год (без ПДВ)

Граничні ціни – це максимально або мінімально допустимі рівні цін, з якими покупці/продавці можуть виходити на ринок електричної енергії.

Як зазначено вище, граничні ціни встановлюються НКРЕКП для відповідних годин  доби постачання.

Звертаємо Вашу увагу, що в години дефіциту (максимального навантаження) та в години профіциту (мінімального навантаження) може відбуватися суттєва зміна ціни на ринку в межах встановлених граничних цін.

Відповідно, з урахуванням коливань на ринку буде формуватися закупівельна ціна, яка враховується в тарифах на електроенергію.

Дякуємо за своєчасну оплату та порозуміння!

Адміністрація ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"