ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 30.09.2022 09:33

У зв’язку з поступовим відкриттям державних реєстрів повідомляємо, що Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради відновлено надання адміністративних послуг з реєстрації місця проживання. Також на сьогоднішній день відновлені послуги з питань реєстрації бізнесу (довідка – 0505378352), з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно (довідка – 0687480708).

Триває прийом документів на оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Документи на отримання вказаних адміністративних послуг приймаються за адресою: м.Суми, вул.Іллінська, 97, 1 поверх. Телефон для довідок – 0663704350. З часу відновлення надання паспортних послуг відділом вже оформлено більше 2500 паспортних документів.

Найближчим часом відновимо і надання адміністративних послуг щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру. Зараз триває процес підключення адміністраторів ЦНАП до вказаного реєстру. (телефон для довідок – 0663704350).

У Степанській громаді запрацював ЦНАП | Які послуги можна отримати –  СарниNews.City