У ГУР пояснили, чому росіяни відмовилися від наступу на Сумщину

Дата: 24.06.2024 16:56

"ЗСУ зламали плани російської армії щодо наступу на Харківщину у травні, окупанти зазнали великих втрат. І тому ворог відмовився йти штурмом на Сумську область" - про це в ефірі телемарафону розповів представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.

«Ситуація на Сумщині принишкла, зокрема тому, що на Харківському напрямку ситуація пішла не за планом і вони (росіяни – ред.) не змогли розвинути свої плани далі так, як планували. Проте небезпека ворожих ДРГ залишається. Угруповання на північному кордоні є, потенційно загроза залишається», – сказав Юсов.

Він додав, що наміри РФ на Харківщині були зламані. При цьому, за словами Юсова, ворог і надалі намагатиметься розтягувати українські резерви та відволікати, зокрема і ситуацією на сході.