Благодійний фонд «Рокада» пропонує вразливим верствам населення низку соціальних послуг

Дата: 05.06.2024 16:51

Степанівською селищною радою налагоджено співпрацю з благодійним фондом «РОКАДА», який діє на території Сумської області. З метою взаємодії та координація діяльності, для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особами, які перебувають у кризі/складних життєвих обставинах, дітей, молоді, людей з особливими потребами, а також внутрішньо-переміщених осіб (ВПО), задоволення їх суспільних, зокрема соціальних, культурних, та інших інтересів, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх соціальних прав, наданню реабілітаційної, морально-психологічної допомоги, правової підтримки було укладено Меморандум про співпрацю.

Благодійний фонд «РОКАДА» опікується внутрішньо переміщеними особами, особами, які постраждали від війни, особами з інвалідністю, тими, хто постраждав від гендерно-зумовленого насилля та іншими вразливими верствами населення та надають безкоштовну допомогу.

У штаті благодійного фонду працюють фахівці, які надають безкоштовну психологічну підтримку, соціальні консультації, допомогу постраждалим від насильства, здійснюють юридичний супровід, піклуються особами з інвалідністю. Надають послуги транспортування, в тому числі для осіб з інвалідністю.

5 червня 2024 року представники благодійного фонду «РОКАДА» завітали до Степанівської селищної ради, де була організована зустріч з внутрішньо переміщеними особами.

Учасники зустрічі мали можливість познайомитися з представниками фонду, дізналися про сфери надання допомоги, поспілкуватися з питань, які турбують людей, отримати індивідуальні консультації.

Ті, кого зацікавила діяльність благодійного фонду «РОКАДА», та виникли питання з вирішенням яких може допомогти благодійний фонд, можуть звертатися за адресою: м. Суми, проспект Свободи, 50, або за телефоном гарячої лінії: (067)3098937. Більш детальну інформацію про діяльність благодійного фонду можна дізнатись на сайті https://rokada.org.ua та фейсбук сторінці https://www.facebook.com/rokadasumy

Фото без описуФото без опису