Дата: 08.05.2024 15:53

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ  (с.Степанівка,с.Підліснівка,с.Миловидівка,с.Олександрівка,с.Степне) та ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ ( с.Степанівка) ФОП ШКАРУПА О.В.

Інформація про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення – Авангардівська селищна рада

ФОП Шкарупа О.В. інформує про намір зміни тарифів (шляхом  коригування тарифів) на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

На сьогодні діючий тариф з централізованого водопостачання становить :

Населення- 21,46 грн/ куб.м. (з ПДВ 20%)

Бюджетні установи- 21,17 грн/куб.м. (з ПДВ 20%)

Інші організації – 24,44 грн/куб.м(з ПДВ 20%)

Плановий тариф з централізованого водопостачання :

Населення- 43,88 грн/ куб.м. (з ПДВ 20%)

Бюджетні установи- 46,33 грн/куб.м. (з ПДВ 20%)

Інші організації – 48,06 грн/куб.м(з ПДВ 20%)

Діючий тариф з централізованого водовідведення становить:

Населення- 19,81 грн/ куб.м. (з ПДВ 20%)

Бюджетні установи- 21,77 грн/куб.м. (з ПДВ 20%)

Плановий тариф з централізованого водовідведення:

Населення- 34,08 грн/ куб.м. (з ПДВ 20%)

Бюджетні установи- 35,90 грн/куб.м. (з ПДВ 20%)

Діючі тарифи були встановлені рішенням виконавчого комітету Степанівської селищної ради №135 від 27.06.2023 року.

Причинами перегляду тарифу є значні зміни основних складових відносно врахованих в тарифах, а саме підвищення мінімальної заробітної плати, підвищення ціни на електроенергію, матеріали та вироби.

Мінімальна заробітна плата зросла з 6700 грн/міс  до 8000  грн/міс, - загальне збільшення складає 13%.,ціна за 1кВт електроенергії з ПДВ збільшилась з 6.53 грн/кВт до 7.05 грн/кВт  що складає 8%,ціни на ПММ збільшились на 29%,вартість обладнання та арматури збільшилась на 25-50% в порівняні з 2023 роком.

Структура планового тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на електронну адресу ФОП Шкарупа vodasad2017@gmail.com та до відділу ЖКГ Степанівської селищної ради  протягом 7 календарних днів з дати публікації цього повідомлення.