До уваги! На території населених пунктів Степанівської селищної територіальної громади перейменовано ряд вулиць та інших об’єктів топоніміки

Дата: 26.04.2024 09:39

Шановні мешканці громади!

Доводимо до вашого відома, що на виконання положень абзацу 2 пункту 6 статті 8 Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії», враховуючи результати громадського обговорення, протокол засідання робочої групи з питань перейменування (найменування) вулиць та інших об'єктів топонімії на території Степанівської селищної територіальної громади від 22.11.2022 року №3, розпорядженням Степанівського селищного голови від 24.04.2024 року № 188-ОД на території населених пунктів Степанівської селищної територіальної громади  перейменовано ряд вулиць та інших об’єктів топоніміки.