У Сумах відкрито перший офіс «Зроблено в Україні». Офіс працюватиме на базі Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості.

Дата: 26.04.2024 08:48

Він стане осередком підтримки для мікро- та малого бізнесу Сумщини. Всього в планах 100 таких офісів на базі центрів зайнятості по всій Україні.

В офісі «Зроблено в Україні» підприємці і бажаючі започаткувати власну справу зможуть отримати:

• очні консультації з питань ведення бізнесу, участі в урядових програмах та грантах;
  • допомогу з оформленням документів;
  • доступ до інформаційних ресурсів та освітніх програм.

Відновлення зруйнованої інфраструктури та економіки України неможливе без розвитку українського бізнесу. Створення таких офісів – це лише один із кроків для підтримки підприємців. Віримо, що український бізнес вистоїть і стане рушійною силою відновлення нашої країни.

Запрошуємо за адресою: м. Суми, вул. Степана Бандери, 45, 1 поверх, офіс «Зроблено в Україні»