Долучайтесь до участі в навчально-інформаційному заході «Земельні відносини в Україні у 2024 році: основні новели та нові ініціативи»

Дата: 17.04.2024 11:52

18 квітня 2024 року з 10.00 до 12.30 командою Проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні", AKIS-Україна буде проведено навчально-інформаційний захід: «Земельні відносини в Україні у 2024 році: основні новели та нові ініціативи».

Даний захід проводиться в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з Програмою «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», що фінансується ЄС та впроваджується Світовим Банком та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасники заходу: виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усіх регіонів України, представники органів виконавчої влади всіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування/представники територіальних громад, представники галузевих та професійних організацій, сільськогосподарські дорадчі служби та сільськогосподарські дорадники, представники громадського сектору, проектів МТД та інші зацікавлені особи.

Мета заходу - надати учасникам інформацію про земельне законодавство в умовах воєнного стану, інформувати про останні зміни у земельних відносинах у 2024 році, а також ознайомити з правовими аспектами володіння, користування, та обігу земельних ділянок. Протягом заходу також буде надано інформацію про укладання договорів оренди та розміщення виробничих об'єктів на орендованих земельних ділянках. Також, під час заходу будемо обговорювати питання підвищення ліквідності сільськогосподарських земель, а також можливості фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Інформація про захід:

Спікери:

Річард Розвадовскі - ключовий експерт Проекту ЄС IPRSA;

Дарина Манджура - координаторка програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», Світовий Банк;

Сергій Біленко - експерт із земельного законодавства, Світовий Банк

Ганна Гнатів - уповноважена Львівської Аграрної Палати;

Олег Приходько - Голова правління Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві;

Інеса Андрієтті - член правління Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві.

Мова: українська

Формат: Онлайн-платформа ZOOM

Коли: 18 квітня 2024 року

Час: 10.00-12.30

Реєстрація на захід триватиме до 18-00, 17.04.2024

Програма заходу: https://drive.google.com/.../1Dv6R698NQ1qNdEqoCh4.../view...

Ланка для реєстрації: https://forms.gle/ENhZWsUDxthRcrkB8

Ланка на підключення буде надіслана учасникам на вказані ними адреси електронної пошти напередодні заходу.