На Сумщині надають грошову допомогу на дітей, які евакуйовані з 5-кілометрової зони

Дата: 20.02.2024 14:43

З метою соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 17.07.2023 № 314-ОД затверджено Обласну комплексну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки.

Допомога надається за рахунок коштів обласного бюджету Сумської області у розмірі 2000 гривень на кожну дитину евакуйовану з території громад, визначених розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 10.07.2023 №300-ОД, від 11.08.2023 №393-ОД «Про проведення евакуації населення».

Отримувач допомоги особисто звертається до територіальної громади за місцем фактичного проживання із заявою за встановленою формою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується допомога, та додає документи, визначені Порядком.

До заяви додаються:

• копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або копія сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія довідки внутрішньо-переміщеної особи (дитини).

Заяви з відповідними документами, приймаються відділом соціального захисту населення Степанівської селищної ради  та передаються до Департаменту з питань соціальної політики/