Чи насправді існує загроза наступу рф на Сумщину ?

Дата: 17.02.2024 08:17

Для наступу на півночі супротивнику потрібно мати десятки тисяч окупантів й багато техніки, підкреслив експерт.

Такою думкою поділився військовий експерт, полковник Збройних сил України Петро Черник в ефірі телемарафону. “Від божевільних можна чекати чого завгодно. Вони диверсійно-розвідувальні загони засилають нескінченно. Якщо вони і дозріють навіть до якогось дивізійного удару в 15 тисяч людей, то розуміємо, що чим більше м*сковитів ми зараз вкладемо в наші землі, тим легше нашим онукам у наступній війні буде з ними воювати”, – сказав Черник.

Він також додав, що станом на зараз не бачить підготовки РФ до такого удару, адже Кремль не накопичує у цих районах достатньої кількості військ. “На цю хвилину я не бачу накопичення ресурсів. Цей ресурс має бути серйозний, і Росія вже не зможе його приховати. Це має бути щонайменше 40-тисячний корпус. На початку цієї війни, коли ми не були готовими, вони вдерлися велетенським, найкраще підготовленим складом з технікою, і вони не впоралися зі стратегічним завданням“, – пояснив офіцер.

За його словами, для наступу на півночі, РФ мусить зібрати 40-тисячний корпус з 825 танками, 2500 БМП та мати до тисячі артилерійських установок.