Через постійну загрозу російських ДРГ на Сумщині закрили для руху 23 ділянки доріг

Дата: 06.02.2024 10:58

Після суботнього (3 лютого) інциденту, коли було відбито серйозну спробу прориву російської ДРГ у глиб території Сумської області, Сумська ОВА за розпорядженням командувача ОСГ “Північ”, закрила для руху 23 ділянки доріг у 5-кілометровій прикордонній зоні.

Також, запроваджено обмеження на рух транспортних засобів по прилеглим до кордону участкам з 08:00 до 17:00 до травня 2024 року та з 07:00 до 20:00 у червні – жовтні 2024 року.

Нагадаємо, що після півтора годинного бою 3 лютого, біля ділянки держкордону на Глухівщині, Сили оборони відкинули російських диверсантів на територію РФ, завдавши їм суттєвих втрат, а також знищивши вогнем стрілецької зброї ворожий БПЛА.

Список ділянок доріг якими закрито автомобільний рух цивільного транспорту в прикордонній зоні, опублікований на сайті Сумської ОВА.