Рідним загиблого Героя Степанівської громади Богдана Бондаренка вручено відзнаки до звань «Почесний громадянин Сумського району»

Дата: 01.02.2024 09:56

На черговому засіданні виконавчого комітету Степанівської селищної ради з глибоким сумом та великою вдячністю за мужність сина, який віддав своє життя за захист суверенітету та незалежності нашої держави, селищний голова Володимир Лукаш та депутат Сумської районної ради Віталій Дейниченко передали посвідчення та нагородні стрічки із відзнакою до звання «Почесний громадянин Сумського району» батькам загиблого захисника Богдана Бондаренка.

У своєму зверненні до присутніх та мами Героя Світлани Станіславівни Бондаренко селищний голова зазначив:

«Сьогодні дуже скорботний день. З невимовним болем на серці ми вручаємо цю відзнаку Сумської районної ради Вашому сину – Герою, який віддав своє життя за незалежність і цілісність нашої держави. Шановна Світлано Станіслівівно! Дозвольте вклонитися Вам і подякувати за героїзм Вашого сина».

У цій війні ми платимо надзвичайно велику ціну, тому збереження і гідне вшанування пам'яті полеглих захисників України є священним обов'язком держави і суспільства.

Слава Героям України!