ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СТЕПАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 26.12.2023 16:31

Шановні жителі Степанівської громади. Останніми днями на Урядову «гарячу лінію» Сумської обласної державної адміністрації масово надходять звернення від жителів нашої громади з проханням надати матеріальну допомогу на лікування, надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, побутової хімії, ліків, засобів особистої гігієни тощо. Всі звернення громадян, що надходять з нашої громади, перенаправляються на розгляд до Степанівської селищної ради. На сьогодні їх уже понад 80.

На сьогоднішній день Степанівська селищна рада не перебуває в зоні бойових дій, тому гуманітарна допомога надходить в обмеженій кількості для певної категорії громадян, а саме: внутрішньо переміщені особи та особи, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Якщо Ваші доходи не дозволяють Вам придбати засоби гігієни, побутову хімію та продукти харчування і Ви дійсно опинилися в складних життєвих обставинах то можете звернутися до відділу соціального захисту населення Степанівської селищної ради для оформлення допомоги як малозабезпеченим сім’ям.

Якщо Ви тяжко захворіли (онкохворі) також можна звернутися до селищної ради з відповідним переліком документів та написати заяву про надання допомоги на лікування.

УВАГА!!! | Бериславська міська рада | Офіційний сайт