Вакансії ТОВ "Фавор" в смт. Степанівка

Дата: 17.11.2023 09:23

Товариству з обмеженою відповідальністю  «Фавор» на виробництво, яке розташоване  за адресою смт. Степанівка, вул. Заводська, 3,  потрібні  на постійну роботу  працівники за такими професіями:

1. Прибиральник службових приміщень (прибиральниця)

До посадових обов'язків входить прибирання складських приміщень, цехів і адміністративного побутового комплексу, догляд за клумбами на території. Режим роботи: з понеділка по п'ятницю, з 08.00 до 17.00. Розмір заробітної плати нетто – 7000 грн.

2. Налагоджувальник устаткування бляшано-банкового виробництва
До посадових обов'язків входить налагодження, ремонт та налаштування лінії з виробництва металевої тари. Наявність професійної технічної  освіти, бажано також мати досвід роботи на виробничих лініях. Режим роботи: з понеділка по п'ятницю, з 08.00 до 17.00 або змінний графік за виробничою необхідністю. Заробітна плата нетто 12000-15000 грн. (залежно від виробітку).

3. Рамник  (робітник на пилораму)
До посадових обов'язків входить розпилювання деревини на пиломатеріали за допомогою обладнання, забезпечення якісного розпилювання за заданими параметрами. Наявність досвіду роботи з пилорамним обладнанням. Режим роботи: з понеділка по п'ятницю, з 08.00 до 17.00. Заробітна плата нетто 12000 грн.

ТОВ «Фавор» гарантує своєчасну виплату заробітної плати та офіційне працевлаштування. Якщо Ви в пошуках роботи, відповідальний та цілеспрямований,  проживаєте в смт. Степанівка - то Вам до нас! Тел. для довідок  0675432621 (Алла)