Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Дата: 27.10.2023 09:47
Кількість переглядів: 48

 

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «СУМСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ» (ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «АвтомобільнІ дороги України»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 31931024.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти суб’єкта господарювання: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська, 79/2; тел: +38(0542) 700-270; e-mail: sumyoad@ukr.net.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Асфальтобетонний завод (АБЗ) філії Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця (ДЕД) - 42304, Сумська обл., Сумський  р-н, смт.Степанівка, вул. Заводська, 5.

Мета отримання дозволу на викиди: Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючого  обєкта.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” підлягає оцінці впливу на довкілля: Діяльність філії «Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця (ДЕД)»  не підпадає під процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД). На даний час проммайданчик – Асфальтобетонний завод (АБЗ) філії «Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця (ДЕД)» знаходиться  в існуючому стані, на існуючий земельній ділянці. Жодних робіт по реконструкції, розширенню, перепрофілюванню  чи збільшенню обсягів та номенклатури продукції не передбачається. Залучення додаткових виробничих площ, використання додаткових земельних ресурсів не планується. Представлені документи для отримання дозволу на викиди оформлені виключно для існуючих джерел викидів (складське господарство, обладнання для виробництва асфальтобетону та бітумної емульсії, допоміжне виробництво) проммайданчика  АБЗ за адресою: 42304, Сумська обл., Сумський  р-н, смт.Степанівка, вул. Заводська, 5.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Філія «Сумська дорожньо-експлуатаційна дільниця (ДЕД)»  ДП «Сумський облавтодор» спеціалізується з будівництва, експлуатації  та ремонту автомобільних доріг, а також виконує роботи з упорядження теріторій підприємств та установ. Виробництво асфальтобетону розміщено на проммайданчику «Асфальтобетонний завод (АБЗ)». Виробнича потужність АБЗ забезпечує технологічний зв`язок, необхідний для належного постачання асфальтобетонними та бітумними сумішами об`єктів дорожньої, мостобудівної та іншої будівельної інфраструктури щодо будівництва та реконструкції автомобільних доріг, які знаходяться на балансі підприємства, шляхом забезпечення дорожньо – будівельними матеріалами.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: На об’єкті розміщено 37 джерел викидів (стаціонарних-34, пересувних-3) забруднення атмосфери, сумарний розрахунковий викид забруднюючих речовин яких становить 1433,981876 т/рік, у тому числі (т/рік):

Сажа

0,0051

т/рік

Оксид вуглецю

2,8905

т/рік

Вуглецю діоксид

1398,0565

т/рік

Метан

0,04469

т/рік

Метали та їх сполуки

0,008201069

т/рік

Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок

6,7057

т/рік

Сполуки азоту

6,088865

т/рік

Сірки діоксид

1,027

т/рік

Бенз(а)пирен

0,000000138

т/рік

Водню хлорид (соляна кислота за молекулою HCl)

0,00002

т/рік

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: Підприємство відноситься до другої групи підприємств, як об'єкт, який  не підлягає взяттю на державний облік і не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій не розроблялись та відсутні.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: Перевищення граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства відсутні, тому заходи не розроблялись.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: Перевищення граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства відсутні, тому заходи щодо скорочення викидів не розроблялись.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами надаються для джерел викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування. Згідно до обгрунтовуючих документів, пропозиціі щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами відповідають законодавству.

Адреса обласної держадміністрації, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Сумська обласна державна адміністрація: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, тел.(0542) 78-27-85, e-mail: mail@sm.gov.ua.

Строки подання зауважень та пропозицій: Протягом 30 календарних днів з дня публікації суб’єктом господарювання повідомлення про намір.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь