ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ — НИЗЬКИЙ УКЛІН І «СЛАВА!» ВАМ, ЗАХИСНИКИ!

Дата: 29.09.2023 10:49

1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

Українське суспільство нині як ніколи розуміє всю важливість вшанування роботи військових, які виборюють нашу незалежність у війні проти росії. Бо кожен метр української землі — це їхня плоть, кров, піт та життя. Низько вклоняємося всім захисникам і захисницям, які віддали своє дорогоцінне життя задля нашого майбутнього!

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі та хоробрі. Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!

Слава Україні!

Героям Слава!