КУ "Центр надання соціальних послуг" Степанівської селищної ради ІНФОРМУЄ

Дата: 17.07.2023 09:38

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров'я,  які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебуваютьу складних життєвих обставинах» (даліПостанова). Під час реалізації експериментального проекту особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» будуть безкоштовно надаватись соціальні послуги стаціонарного догляду, надання притулку, підтриманого проживання та соціальної адаптації. Оплата за надані соціальні послуги здійснюватиметься Національною соціальною сервісною службою України за рахунок бюджетних коштів.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: 0665341088