Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Степанівської ОТГ

Дата: 12.07.2023 15:31

Згідно Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради  від 27 червня 2023 року №137 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання на території с. Новосуханівка ФОП Степенко В.М.

Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради  від 27 червня 2023 року №136 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  на території смт Степанівка ФОП Лисуєнко В.І.

Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради  від 27 червня 2023 року №135 Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  на території смт Степанівка та Пілоіснівського старостинського округу ФОП Шкарупа О.В.

Змінено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Зміни вводяться в дію з 01.07.2023 року.

Змінено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Зміни вводяться в дію з 12.07.2023 року.

ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРЕГЛЯДУ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ  ВОДОВІДВЕДЕННЯ НА 2021 РІК