Інформація для зацікавлених осіб, які здійснюють господарську діяльність на території Степанівської громади!

Дата: 07.07.2023 11:14

Часткове відшкодування вартості установки індивідуального доїння (доїльний апарат), обладнання для охолодження молока (охолоджувач молока) вітчизняного виробництва робочим обʼємом до 2000 літрів. Від суб’єктів господарювання – фермерських господарств, сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб (далі – суб’єкти господарювання), заявок та документів, що додаються до них, на виплату часткового відшкодування вартості установки індивідуального доїння (доїльний апарат), обладнання для охолодження молока (охолоджувач молока) вітчизняного виробництва робочим обʼємом до 2000 літрів. Виплата відшкодування здійснюється суб’єктам господарювання за умови утримання ними у своєму господарстві не менш як п’ятьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів (телиць, нетелей), у розмірі 80 відсотків вартості придбаного у період з 01 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року для власного користування обладнання вітчизняного виробництва без урахування сум податку на додану вартість, але не більше як:

1) за установку індивідуального доїння (доїльний апарат) – 20 тис. гривень;

2) за обладнання для охолодження молока (охолоджувач молока) робочим об’ємом до 2 000 літрів включно – 250 тис. гривень.

Детальна інформація за посиланням: