В Степанівській територіальній громаді продовжують докладати максимум зусиль для того, щоб зробити її затишнішішою та чистішою.

Дата: 22.05.2023 11:10

На минулому тижні було проведено роботи з благоустрою території громади, а саме грейдування доріг по вул. Журавлиній, Михайлівській, 1-шій Набережній, Соборній, Зоряній, пров. Новосільському в смт Степанівка та в с.Закумське. Крім того, працівниками Степанівської селищної ради спільно з управлінням фінансів та економічного розвитку та управлінням освіти, культури, молоді та спорту в минулу п’ятницю, 19 травня, було приведено у належний стан прибережну територію р.Сумка (р-н колишнього цукрового заводу),територію гідрологічної пам’ятки природи «Джерела Г.М. Юнака» та прилеглу територію біля Стели загиблим воїнам у Другу світову війну, які працювали на цукровому комбінаті. Зокрема, прибрано гілля, покошено поросль та вирубано чагарники, зібрано сміття та ін.

Благоустрій ще не закінчився, роботи будуть продовжені. Тому сподіваємось, що місцеві жителі також докладуть власних зусиль до цієї суспільно-корисної справи.

Зробимо нашу громаду чистішою!