Важлива інформація про нові тарифи ПП «СТТК» на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Косівщинського старостинського округу.

Дата: 05.05.2023 15:33

ПП «СТТК»  з  1 листопада 2022 року надає  послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Косівщинського старостинського округу Степанівської селищної ради.

Провівши аналіз нарахувань та витрат за період з 01.11.2022 по 31.03.2023 (нарахування за 5 місяців склали 677074.0 грн., витрати  за 5 місяців склали 812891.68 грн.) дійшло висновку, що діючий тариф є економічно не обґрунтованим, так як нарахування не покриває витрати.

Шляхом коригування  ПП «СТТК» змінює тариф, про що інформує споживачів:

Водопостачання :

населення- 24,28 грн./м.куб

бюджетні організації – 25,38 грн./м.куб.

інші споживачі – 27,59 гнр./м.куб.

Водовідведення( КНС-18, КНС-18А):

населення- 26,98 грн./м.куб

Водовідведення:

населення- 38,17 грн./м.куб

Скоригований  розмір тарифу визначений відповідно до діючого законодавства України з дотриманням вимог Постанов Кабінету Міністрів України: «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 №869, « Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» від 10.03.2016 №302.

Згідно з порядком доведення до споживачів  інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад ,затвердженого наказом Мінрегіобуду України від 30.07.2012 року №390 ПП «СТТК»  приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за телефоном: 0504011242