ЗВІТ про результати роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради за І квартал 2023 року

Дата: 11.04.2023 14:17

За І квартал 2023 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 3798 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 1020 паспортних документів (643 закордонних паспортів та 374 ID карток). Державними реєстраторами здійснено 1063 реєстраційних дій. Надано 445 довідок, опрацьовано 94 звернення громадян.

Центром впроваджено та функціонує 7 автоматизованих систем збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації, тобто державних реєстрів, а саме:

- Держаний реєстр речових прав на нерухоме майно;

- Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

- Державний реєстр актів цивільного стану громадян;

- Єдиний реєстр довіреностей;

- Єдиний державний демографічний реєстр;

- Національна кадастрова система;

- Реєстр територіальної громади.

Крім того, триває підключення адміністраторів ЦНАП до державної електронної системи у сфері будівництва та Реєстру пошкодженого майна.

За звітній період до бюджету Степанівської селищної ради надійшло 564 тисяч 323 грн. плати за надання адміністративних послуг.

Загалом, у ЦНАП створенні доступні і зручні умови для отримання адміністративних послуг за найменших фінансових та часових витрат.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) | Територіальна громада  Усатівської сільської ради