Майстер-клас на тему: «Технологія вирощування кукурудзи та зернового сорго».

Дата: 15.02.2023 08:41

Повідомляємо, що 16.02.2023 в Інституті сільського господарства Північного Сходу відбувається майстер-клас на тему: «Технологія вирощування кукурудзи та зернового сорго».

Початок заходу о 10-00 год.

Збір та реєстрація учасників з 09-00 до 09-55 год. за адресою: Сумський район, с. Сад, вул. Зелена, 1.

Програма

Вступне слово. Т.Г. Савченко, т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації.

Стан і перспективи виробництва кукурудзи на зерно та зернового сорго в Сумській області. О.М. Маслак, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації.

Про наукове забезпечення агропромислового виробництва області. В.М. Кабанець, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу.

Потенціал продуктивності та агробіологічні аспекти вирощування гібридів кукурудзи в умовах нестійкого зволоження України. М.І. Дудка, завідувач лабораторії агробіологічних ресурсів кукурудзи і сорго ДУ Інституту  зернових культур НААН України.

Генетичний потенціал гібридів кукурудзи селекції Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України для Лівобережного Лісостепу. І.П. Барсуков, провідний науковий співробітник лабораторії селекції та насінництва кукурудзи Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України.

Технологія вирощування гібридів кукурудзи ТОВ «Агро Арена» в умовах нестійкого зволоження. І.Д. Дуднік, керівник відділу з продажу ТОВ «Агро Арена».

Перспективи культури сорго в умовах Сумської області. О.В. Яланський, завідувач лабораторії ДУ Інституту зернових культур НААН України.

Поліміксобактерин – ефективний чинник оптимізації технології вирощування кукурудзи. Л.М. Токмакова, провідний науковий співробітник лабораторії екології ґрунтових мікроорганізмів Інституту сільськогосподарської мікробіології та АПВ НААН України.

Особливості інтегрованого захисту рослин кукурудзи в екстремальних умовах в зоні Лісостепу. М.М. Моргун, регіональний представник в Сумській області ТОВ «АДАМА».

Особливості технологічного регулювання ґрунтообробних машин в технології вирощування кукурудзи. В.М. Зубко, декан інженерно-технологічного факультету СНАУ.

Економічні результати вирощування кукурудзи за різних технологій вирощування у 2022 році. С.М. Карпенко, директор ТОВ «Хлібодар»; М.М. Зимогляд, директор СТОВ імені Шевченка.

Інформаційні повідомлення щодо матеріально-ресурсного забезпечення. О.Б. Маслак, директор ТОВ «Компанія «АГРО-СВІТ»; О.М. Ткаченко, директор регіонального представництва «Укравіт-агро»; Є.В. Голота, регіональний представник БТУ-ЦЕНТР.

Підведення підсумків

Запрошуються: керівники та спеціалісти господарств області, науковці, фермери, представники компаній постачальників насіння, засобів захисту рослин, регуляторів росту та добрив.

Додаткова інформація: Інститут сільського господарства Північного Сходу, вул. Зелена, 1, с. Сад, 42343, Сумський р-н, Сумська обл.,

тел. (0542) 695-002, факс (0542) 65-24-05

E-mail: agronauka@gmail.com