В СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 03.02.2023 14:53

В приміщенні Степанівської селищної ради 03 лютого 2023 року під головуванням начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Антоніни КОЩІЙ відбулась нарада з питань підготовки до проведення благодійних заходів «Доброта єднає серця», що відбудуться на території Степанівської селищної територіальної громади 15 – 17 лютого і приурочені Дню Єднання в Україні, започаткованого Президентом України 16 лютого 2022 року наказом за  №53/2022 від 14 лютого 2022 року. Заходи мають на меті консолідацію мешканців громади по збору коштів на підтримку ЗСУ.

На початку наради голова Степанівської селищної ради Володимир ЛУКАШ представив новопризначеного начальника відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури , молоді та спорту Світлану РОДЮ і побажав Світлані Володимирівні наснаги працювати задля блага  країни та добробуту мешканців Степанівської селищної територіальної громади.

На нараді були присутні: керівники закладів загальної середньої освіти, керівники клубних закладів та бібліотекарі громади.  Головною темою зустрічі було обговорення формату проведення заходів в умовах воєнного стану та поточні питання роботи управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради.