До уваги осіб, зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

Дата: 02.02.2023 15:39

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств,  інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

За допомогою цього опитування  ми зможемо проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.

Анкету заповнити бажано до 03 лютого 2023 року за посиланням:

Інформаційна підтримка: тел. +380509739572, Нужда Тетяна.

СТВОРЕННЯ ТА РОЗБУДОВА СІМЕЙНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ » Роменська міська  рада