ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 09.11.2022 09:42

Степанівська селищна рада отримала продуктові набори тривалого зберігання за кошти Уряду України в кількості 5958 продовольчих пакунків та додатково до кожного з них 2 кг муки.

Видача наборів розпочнеться у всіх старостатах територіальної громади та в селищі Степанівка з 10 листопада 2022 року.

Порядок надання населенню продовольчих товарів тривалого зберігання визначено постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 328, розпорядженням голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року № 125-ОД, рішенням виконавчого комітету Степанівської селищної ради від 20.09.2022 № 256.

Враховуючи, що станом на 01.11.2022 року на території територіальної громади зареєстровано 10 630 осіб, видача буде здійснюватися з розрахунку – один набір на одне домоволодіння.

Продуктові набори будуть розподілено виключно зареєстрованим мешканцям старостинських округів, сіл та селища Степанівської територіальної громади.

Про місце та графік роботи пунктів видачі буде повідомлено додатково.

Для отримання продовольчих наборів при собі обов’язково мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Якщо хтось із мешканців самостійно не в змозі отримати продуктовий набір, за нього це може зробити довірена особа за наявності власного паспорту, що посвідчує особу та оригіналів документів довірителя.

Вказані продуктові набори надійшли до нашої громади від Гуманітарного штабу Сумської районної військової адміністрації за сприяння Сумської обласної військової адміністрації.

На зображенні може бути: текст «гумантарна арна допомога»

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 2 людини та природаНа зображенні може бути: 1 особаНа зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі