ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ГРАФІКІВ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Дата: 03.11.2022 15:35

Від сьогодні, 3 листопада на території Сумської області застосовуються графіки погодинних відключень (ГПВ)

АТ «Сумиобленерго» надано графіки погодинних відключень електроенергії, затверджені НЕК «Укренерго»!

Населені пункти Степанівської територіальної громади віднесено до 1-ї та
2-ї черг.

Припинення електропостачання можливе декілька разів протягом доби. Орієнтовна тривалість вимкнень кожної черги становитиме 2 години. Години відключень встановлено окремо для парних та непарних чисел місяця.

Вказаний час відключень може збільшуватися до однієї години у зв’язку переміщенням оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення необхідних перемикань. Крім того, під час повітряної тривоги працівники обленерго не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже об’єкти критичної інфраструктури перебувають під постійними атаками ворога. Це теж може збільшити перерву у відновленні електропостачання.

ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ СТЕПАНІВСЬКОЇ ТГ: