УВАГА! Зміна вартості оформлення паспортних документів!

Дата: 02.11.2022 11:24

Водночас звертаємо увагу осіб, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 1 листопада 2022 року: вони отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 1 листопада 2022 року, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Нагадуємо, що прийом документів на оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон приймаються відділом «ЦНАП» Степанівської селищної ради за адресою: м.Суми, вул.Іллінська, 97, 1 поверх. Телефон для довідок – 0663704350. З часу відновлення надання паспортних послуг відділом вже оформлено більше 3000 паспортних документів. Мешканці громади обслуговуються позачергово!