В Україні 20 жовтня запровадять обмеження на користування електроенергією

Дата: 20.10.2022 08:18

По всій території України сьогодні, 20 жовтня, будуть вводитися обмеження постачання електроенергії, адже ворог зруйнував генеруючі об'єкти енергетики.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко та Укренерго.

Відключення в Україні будуть почергові - тривалість черги визначає обленерго, але не більше 4 годин.

В ОПУ закликають усіх жителів України поставитися до таких обмежень серйозно. І з 07:00 до 23:00 години мінімізувати користування електроенергією.

"Сьогодні, 20.10.2022, по всій Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Вчора ворог знову зруйнував генеруючі об‘єкти енергетики. Прошу поставитись до цього серйозно. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень", - написав Тимошенко

Закликаємо зарядити телефони, пауербанки, запастися водою, ліхтариками й батарейками до них.

Де саме й о котрій годині будуть відключення - в Укренерго радять дивитися на сайтах операторів.

20 жовтня по всій Україні відключатимуть світло через обстріли російських окупантів. Крім того, українців закликали економити електроенергію.