ПАМ’ЯТКА дій для мешканців Степанівської громади, які бажають евакуюватися у разі винекнення загрози їх життю або здоров’ю

Дата: 11.10.2022 11:42

У разі виникнення потреби евакуюватися (здійснення переїзду до іншого регіону (населеного пункту) України) необхідно звернутися в Степанівську селищну раду щодо надання допомоги з питань евакуації за номером телефону ((0542 778-775)), або за особистим зверненням громадян.

У разі відмови або неможливості вирішення Степанівської селищною радою питання стосовно надання відповідної допомоги (із різних причин) звертатися на номери телефонів гарячої лінії Департаменту цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації: (0542) 221189, (0542) 611497.

ПАМ'ЯТКА для мешканців Дніпропетровської області | Новопавлівська сільська  рада