ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.09.2022 16:39

1.Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Степанівської селищної ради; вул. Центральна, 5, смт Степанівка, Сумський район, Сумська область 42304

2.Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради від 01.02.2022 № 23 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Степанівської селищної ради».

3.Місце, дата і час проведення конкурсу:

вул. Центральна, 5, смт Степанівка Сумський район Сумська область, 42304

Дата: 07 листопада 2022 р; Час: 11-00 год.

Відповідальна особа: Кравченко Олег Борисович – начальник відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Степанівської селищної ради  тел.(050)4070920

4.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Наявність матеріально-технічної бази.

Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Вартість надання послуг.

Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

Наявність фінансової спроможності.

Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5.Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на території населених пунктів Степанівської селищної ради населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам. Площа територіальної громади - 19236.51 га, з них  площа населених пунктів – 2981.4 га

6.Характеристика об’єктів утворення відходів.

Житловий фонд:

багатоквартирні житлові будинки – всього 41 будинки,

житлові будинки громадян (індивідуальний сектор) – всього 4571 будинків.

Підприємства, установи та організації селища (юридичні особи).

7.Характеристика об’єкта утилізації відходів.

Найближчий полігон побутових відходів розташований за межами  Степанівської селищної ради на території Великобобрицького старостинського округу Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.

8.Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій.

Місце: 42304, Сумська обл., Сумський р-н, смт Степанівка, вул. Центральна, 5, кабінет відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Спосіб: особисто або поштою.

Кінцевий строк: до 16 год. 04 листопада 2022 року.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Великосеверинівської сільської ради |  Великосеверинівська сільська рада