КУ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ІНФОРМУЄ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ТА ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 13.09.2022 12:32

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради неодноразово отримувала гуманітарну допомогу від Сумської християнської церкви у вигляді речей бувших у вжитку (речі для немовлят, речі та взуття для дітей різної вікової категорії, одяг для дорослих осіб). Близько 56 осіб, серед них 6 ВПО, підібрали для себе та своєї сім’ї необхідний одяг та взуття. Банк одягу знаходиться за адресою: с. Косівщина, вул. Шкільна, 16 А. Запрошуємо потребуючих підібрати для себе та своєї сім’ї одяг та взуття.

Одночасно нагадуємо, що в Комунальній установі діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації. Наявні візки інвалідні, милиці, трості.

Мешканці Степанівської, Миколаївської територіальної громади мають можливість взяти на прокат інвалідні візки, крісла колісні, милиці, трості в тимчасове користування безоплатно.

Для отримання технічних та інших засобів реабілітації заявник  звертається з заявою до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради за адресою: с.Косівщина, вул. Шкільна, 16А.

Попередньо за довідкою можна звернутися за телефоном:

0665341088, 0993431960.

Про технічні засоби реабілітації та процедуру їх отримання