ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР - ЄДИНА ОНЛАЙН ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПІДТРИМКИ АГРОВИРОБНИКІВ

Дата: 05.09.2022 16:32

Міністерством аграрної політики та продовольства України 12.08.2022 відкрито для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

Починаючи з 01.09.2022 у ДАР відкривається прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд гривень, порядок використання яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918.

Наразі Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу, Світового банку, програми USAID AGRO у співпраці з об’єднаннями ОМС та аграрними асоціаціями впроваджує інформаційно-освітню кампанію з інформування агровиробників та громад про переваги та порядок реєстрації у Державному аграрному реєстрі.

Завантажити наявні інформаційні матеріали про ДАР можна за посиланням: https://cutt.ly/RXWJA4M.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до відповідального експерта Світового банку Сергія Замідри, контактний номер телефону – 0967999080, адреса електронної скриньки: zamidra@gmail.com

Відкрилася нова онлайн-платформа для підтримки агровиробників – Державний  аграрний реєстр