ЦНАП відновив надання послуг.

Дата: 04.06.2020 11:34

У зв'язку з послабленням карантинних обмежень, спричинених коронавірусною інфекцією, Центр надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради та його територіальні підрозділи відновили свою роботу та надають адміністративні послуги у повному обсязі.

Нагадуємо, що у територіальному підрозділі ЦНАП за адресою м.Суми, вул.Іллінська, 97 (Сумська районна рада), доступні послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Вартість оформлення  становить 682 грн. Закордонний паспорт можуть оформити громадяни України незалежно від місця реєстрації.

Також для мешканців Сумського району можливо замовити послугу з оформлення паспорта громадянина України у формі картки. Вартість послуги - 345 грн. Для осіб, які оформлюють паспорт вперше (виповнилося 14 років), послуга безкоштовна. За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. 663-559.