від 30.08.2019 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №101 "Про надання згоди прийняття на баланс Степанівської селищної ради майна фельдшерського пункту с.Новосуханівка".

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №102 "Про стан виконавської дисципліни за перше півріччя 2019 року".

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №103 "Про присвоєння поштової адреси земельної ділянці".

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №104 "Про зміну нумерації житлового будинку".

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №105 "Про взяття на тимчасове виховання дітей".

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №106 " Про внесення змін до рішення виконкому від 28.05.2013 року №35".