від 30.07.2019 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №81 "Про виконання бюджету селищної об'єднаної територіальної громади за перше півріччя 2019 року".

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №82 Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2019 року "Про бюджет Степанівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №83 "Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради на 2018-2020 роки за перше півріччя 2019 року".

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №84 "Про хід виконання Програми соціального захисту наслення Степанівської селищної ради на 2019 рік за перше півріччя 2019 року".

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №85 "Про розмежування територій обслуговування шкіл селищної ради та призначення уповноважених осіб за облік дітей".

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №86 "Про хід проведенн оздоровчо-відпочинкової кампанії влітку 2019 року".

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №87 "Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ФОП Шкарупа О.В. по смт. Степанівка".

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №88 "Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ФОП Шкарупа О.В. по Підліснівському старостату".

9.  Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №89 "Про підсумки роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2019 року".

10.  Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №90 "Про стан виконання длегованих повноважень органів виконавчої влади за перше півріччя 2019 року".

11.  Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №91 Про внесення змін до рішення виконкому від 19.12.2017 №94 "Про затвердження Положення про порядок видачі довідок виконавчим комітетом Степанівської селищної ради".

12. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №92 "Про присвоєння поштової адреси"

13. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №93 "Про присвоєння поштової адреси"

14. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №94 "Про присвоєння поштової адреси"

15. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №95 "Про присвоєння поштової адреси"

16. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №96 "Про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна, право користування яким мають неповнолітні діти".

17. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №97 "Про комісію з обмеження житлово-побутових умов військовослужбовців, які проходять службу за контрактом".