від 29.07.2021 року

1. Про стан виконання «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік» за перше півріччя 2021 року.

2. Про стан виконання «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки» за перше півріччя 2021 року.

3. Про стан виконання Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік» за перше півріччя 2021 року.

4. Про стан виконання  Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік за перше півріччя 2021 року.

5. Про внесення змін до рішення виконкому від 28.05.2019 р.  № 34 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради»

6. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за   перше півріччя 2021 року

7. Про виконання Програми  розвитку фізичної культури і спорту Степанівської селищної ради на 2021 рік за перше півріччя 2021 року

8. Про виконання Програми  розвитку освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018-2021 роки за перше півріччя 2021 року

9. Про виконання Програми  «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за перше півріччя 2021 року

10. Про виконання Програми  підтримки й розвитку культури та мистецтва Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік за перше півріччя 2021 року

11. Про хід виконання Програми  «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Степанівської  селищної ради Сумського району  Сумської області на 2021 рік» за І півріччя 2021 року

12. Про виконання Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік за перше півріччя 2021 року.

13. Про виконання Програми надання допомоги дітям з рідкісними (орфанними) хворобами, які проживають на території Степанівської об’єднаної територіальної громади, за перше півріччя 2021 року.

14. Про виконання Програми  соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2021 рік за перше півріччя 2021 року.

15. Про виконання Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом за  перше півріччя  2021 року.