від 28.10.2021 року

1. Про  виконання бюджету селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

2. Про стан виконання «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік» за 9 місяців 2021 року.

3. Про стан виконання «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки» з за 9 місяців 2021 року.

4. Про стан виконання Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік» за 9 місяців 2021 року.

5. Про стан виконання  Програми благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

6. Про виконання Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018-2021 роки за 9 місяців  2021 року.

7. Про виконання Програми  підтримки й розвитку культури та мистецтва Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

8. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

9. Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за 9 місяців 2021 року.

10. Про хід виконання Програми  «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Степанівської  селищної ради Сумського району  Сумської області на 2021 рік» за 9 місяців 2021 року.

11. Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанівської селищної ради на 2021 рік за 9 місяців 2021 року.

12. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев

13. Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за 9 місяців 2021 року.

14. Про виконання Програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2021  року.

15. Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за 9 місяців 2021  року.

16. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за  9 місяців  2021 року.

17. Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

18. Про внесення змін до рішення виконкому від 28.05.2019 р. № 34 «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради».

19. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев .

20. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев .

21. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев .

22. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев .

23. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців  2021 року.

24. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ АГРОФІРМА «Псьол».

25. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ Хдібодар

26. Про затвердження Порядку здійснення соціального патрулювання