від 28.05.2019 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №54 Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року "Про бюджет Степанівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №55 "Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років".

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №56 "Про збільшення вартості харчування дітей в комунальних дошкільних навчальних закладах у літній оздоровчий період".

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №57 "Про стан виконання Програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2019 рік за І квартал 2019 року".

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №58 "Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради на 2018-2020 роки за І квартал 2019 року"

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №59 "Про стан виконання заходів з благоустрою території Степанівської селищної ради".

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №60 "Про позбавлення батьківських прав".

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №61 "Про Положення про спеціальну комісію з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій".

9. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №62 Про внесення змін до рішення виконкому від 21.03.2019 №34 "Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради".

10. Рішеннявиконавчого комітету Степанівської селищної ради №63 "Про затвердження заходів щодо безпеки літнього відпочинку дітей у пришкільних таборах сезону 2019 року".

11. Рішеннявиконавчого комітету Степанівської селищної ради №64 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.03.2019 №38 "Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню нещасних випадків з людьми на водних об'єктах".

12. Рішеннявиконавчого комітету Степанівської селищної ради №65 "Про дозвіл на укладання договору про визначення часток у спільній сумісній власності та дарування".

13. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №66 "Про дозвіл на укладання договору дарування".

14. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №67 "Про дозвіл на укладання договору оренди від імені неповнолітньої".

15. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №68 "Про громадську комісію з житлових питань".

16. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №69 "Про затвердження переліку проектів переможців конкурсу "Про громадський бюджет у Степанівській селищній раді", реалізація яких здійснюється у 2019 році".

17. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №70 Про внесення змін до рішення 12 сесії 7 скликання від 09.10.2018 року "Про Програму фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради "Амбулаторія загальної практики сімейної медецини смт. Степанівка" Сумського району Сумської області на 2018-2020 роки".