від 25.06.2021 року

1. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

2. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про облік дітей шкільного віку, які проживають на території Степанівської селищної ради.

3. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Степанівської селищної ради про доцільність призначення опікуном.

4. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про призначення опікуна, піклувальника

5. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про прийняття на квартирний облік.

6. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про затвердження зразка та опису печатки «Служба у справах дітей» для працівників служби у справах дітей Степанівської селищної ради.

7. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про закріплення права користування житловим приміщенням за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

8. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про закріплення права користування житловим приміщенням за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

9. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про надання дозволу на зняття із  реєстрації місця проживання недієздатної особи.

10. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

11. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

12. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про надання дозволу на вчинення правочину.

13. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

14. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

15. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про створення комісії з питань надання соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення.

17. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про присвоєння поштових адрес.

18. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІІ квартал 2021 року.

19. Проект рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Про переведення садових будинків у житлові.

20. Інші питання