від 25.04.2019 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №46 "Про виконання бюджету селищної об'єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року".

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №47 Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року "Про бюджет Степанівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №48 "Про стан виконання заходів з благоустрою території Степанівської селищної ради".

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №49 "Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2019 року".

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №50 "Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за І квартал 2019 року".

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №51 "Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці".

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №52 "Про присвоєння поштової адреси земельним ділянкам".

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №53 "Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв'язку на території Степанівської селищної ради".