від 22.11.2021 року

1. Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

2. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

3. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

4. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

5. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

6. Про затвердження висновку щодо доцільності відібрання дитини без позбавлення батьківських прав.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради  від 28.08.2018 № 58

8.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради від 09.07.2021 № 157 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування»

9. Про надання дозволу на вчинення правочинів від імені неповнолітньої дитини

10. Про проведення психіатричного огляду та/або надання психіатричної допомоги малолітній дитині.

11. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.10.2021 року № 304 «Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

13. Про внесення змін до плану заходів щодо складання проекту бюджету Степанівської селищної територіальної громади на 2022 рік

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.10.2021 року № 305 «Про затвердження Порядку здійснення соціального патрулювання»