від 21.03.2019 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №28 Про внесення до рішення Степанівської селищної ради від 14.12.2018 року "Про селищний бюджет на 2019 рік".

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №29 "Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2019 року".

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №30 "Про затвердження заходів з благоустрою території селищної ради".

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №31 "Про організацію цивільного захисту в Степанівській селищній раді".

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №32 "Про затвердження положення про територіальну ланку Степанівської селищної ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту".

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №33 "Про затвердження плану заходів з цивільного захисту населення у Степанівській селищній раді на 2019 рік".

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №34 "Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Степанівської селищної ради".

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №35 "Про створення комісії з питань евакуації, затвердження її посадового складу та Положення про неї".

9. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №36 "Про укриття населення в захисних спорудах Степанівської селищної ради".

10. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №37 "Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту на території Степанівської селищної ради".

11. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №38 "Про затвердження заходів щодо запобігання виниктненнюнещасних випадків з людьми на водних об'єктах".

12. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №39 "Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019-2020 роках".

13. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №40 "Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті, лісах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду".

14. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №41 "Про присвоєння поштової адреси земельним ділянкам".

15. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №42 "Про присвоєння поштової адреси".

16. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №43 "Про надання дозволу неповнолітній на підписання заяви про визначення часток в квартирі".

17. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №44 "Про дозвіл на укладання договору дарування".