від 20.06.2019 року

1. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №71 Про внесення змін до рішення 14 сесії від 14.12.2018 року "Про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2019 рік"

2. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №72 "Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на III квартал 2019 року"

3. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №73 "Про згоду на зняття з реєстрації та реєстрації за фактичним місцем проживання малолітньої дитини"

4. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №74 Про скасування рішення виконкому від 21.02.2019 №21 "Про зарахування на квартирний облік"

5. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №75 "Про зміну статусу квартирного житлового будинку на статус самостійного житлового будинку садибного типу"

6. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №76 Про внесення змін до рішення виконкому від 08.07.2014 року №43 "Про зміну статусу квартирного житлового будинку на статус самостійного житлового будинку садибного типу".

7. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №77 "Про визначення місць для передвиборної агітації на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року"

8. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №78 "Про затвердження плану заходів з технічної модернізації системи оповіщення"

9. Рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради №79 "Про проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту"